Jdi na obsah Jdi na menu
 


LASEROVA ESTETICKA CHIRURGIE CESKE BUDEJOVICE

15. 4. 2012

  http://www.ilk.cz/index.php?id_sk=3     LZE UHRADIT FLEXIPASY

 

Laserová depilace

 

016.jpgTaké pravidelně svádíte předem prohranou bitvu s tmavými chloupky v podpaží, tříslech, na nohou či dokonce na obličeji? Standardní metody jako holení, vytrhávání depilačním strojkem, pinzetou či voskem nebo odstraňování těchto chloupků elektrokoagulační jehlou či depilačním krémem jsou pouze dočasným a navíc ne vždy šetrným řešením (hrozí nebezpečí poškození pokožky, zjizvení nebo alergická reakce).

Medicína zná řešení!!!

Právě Vám nabízíme bezpečné řešení navíc s trvalým efektem - laserovou depilaci. Jde o odstraňování nežádoucích tmavých chloupků pomocí depilačního laseru LightSheer.

Lidské tělo je pokryto velkým množstvím chloupků, z nichž naprostá většina je pouhým okem neviditelná, jedná se o světlé ochlupení, které má nezastupitelnou roli na pokožce, protože ji chrání. Pouze malé procento chloupků je viditelných. A jedině pomocí výše uvedené metody - laserové depilace - lze odstranit neestetické tmavé ochlupení, ale ponechat přirozenou ochranu pokožky.

Laser je pouhé světlo

 

017.jpgNěkterým lidem nahání slovo laser strach - zcela zbytečně. Laser je totiž pouze světlo. Paprsek depilačního laseru zničí kořínek chloupku. V podkoží se vyskytuje minimálně trojnásobné množství vlasových kořenů, než je počet vyrostlých chloupků. Tak jako dochází k vlasové výměně, dochází i k výměně chloupků v ostatních lokalitách lidského těla. Některé chloupky právě vypadly, některé teprve prorůstají podkožím a některé jsou vyrostlé. Vlasy (chloupky) tudíž prochází různými vývojovými stádii. Laser je schopen zničit pouze chloupky v růstové fázi tzv. anagenu. Z toho vyplývá, že nestačí jedno ošetření, ale zákrok je potřeba po určitém časovém intervalu opakovat (cca čtyřikrát). Tento interval je v každé lokalitě různý. Například horní ret se ošetřuje vždy po 6 týdnech, podpaží a třísla po třech měsících, nohy po půl roce.

Co je třeba dodržet před ošetřením?

Chloupky se nesmí minimálně 6 týdnů před ošetřením vytrhávat, lze je pouze holit, stříhat, eventuelně odstraňovat depilačním krémem. Laserová depilace odstraňuje příčinu tmavých chloupků - vlasový kořen, ne pouze následek (vlas). Vlasová cibulka musí být dokonale zregenerovaná, aby ošetření bylo efektivní.

Dalším limitem pro ošetření je opálení. Ošetřovaná lokalita by neměla být čerstvě opálená, ať už pobytem na slunci či návštěvou solária.

Před vlastním ošetřením je nutné ošetřovanou lokalitu dokonale oholit. Doba trvání jednotlivých zákroků je od několika minut až po několik hodin (dle velikosti ošetřované plochy).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář